[مکینتاش] دانلود ExpanDrive v5.5.3 MacOSX – نرم افزار اتصال به SSH و SFTP برای مک

[ad_1]

دانلود ExpanDrive v5.5.3 MacOSX - نرم افزار اتصال به SSH و SFTP برای مک

ExpanDrive کاربردی آسان به منظور استفاده از سرویس گیرنده SFTP برای ویندوز دارد که امکان دسترسی به سرور SSH شما را فقط مانند یک هارد درایو USB وصل شده به کامپیوتر، برایتان فراهم می کند. شما می توانید از فاصله دور به مرور فایل های داخل My Computer خود پرداخته و به صورت مستقیم به ذخیره و ویرایش آن ها داخل تمامی برنامه های موجود مانند Word یا Excel بپردازید. ExpanDrive با فراهم نمودن یک درایو امن برای دسترسی به دایرکتوری Linux & Unix در SSH و بدون لازم داشتن هیچ گونه پیکربندی اضافی، باعث افزایش کارایی تمامی برنامه های موجود می شود.

– امکان کنترل از راه دور فایل های داخل هر نرم افزار

– اضافه کردن SFTP به Explorer

– اتصال مجدد با grace 

– کاربردی آسان
– جستجو و دسترسی سریع
– رسانه ذخیره سازی Cloud و دسترسی در هر نرم افزار دیگری
– توانایی کاربر برای کنترل از راه دور فایل های موجود در هر نرم افزار
– آسان و ساده بودن کار با این نرم افزار

– و …

اما وجه تمایز ExpanDrive نسبت به سایر نرم افزارهای اتصال SSH و SFTP در چیست؟
ExpanDrive نرم افزاریست برای اتصال و مدیریت اطلاعات موجود در هارد دیسک های شما از راه دور. این نرم افزار از اتصالات SFTP و SSh برای نمایش فایل های شما در اکسپلورر بهره میبرد و شما را از استفاده از نرم افزار های ssh و ftp دیگر بی نیاز میسازد. به کمک این محصول شما قادرید تا از فاصله دور نیز به مرور فایل های داخل سیستم خود بپردازید.در نتیجه شما میتوانید تا به صورت مستقیم به ذخیره یا ویرایش این اطلاعات در برنامه هایی مانند Word یا Excel اقدام کنید.
نرم افزار ExpanDrive یک درایو مطمئن را برای شما فراهم مینماید تا دسترسی شما به دایرکتوری Mac در SSH در شرایطی امن و بدون نیاز به هرگونه پیکر بندی اضافی صورت پذیرد.این کار باعث افزایش کارایی برنامه های موجود خواهد شد.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *